Futurecars.info - Авто блог автомобили будущего, гибридные автомобили, новости, фото
Lada x-ray

lada_x_rayАвтоВАЗ показав офіційні фотографії кросовера Lada x ray, презентованого на днях на 16 російському автосалоні.
І хоч продемонстрованому автомобилю lada x ray і не судилося іти в первозданному виді в серію, він більш менш має низку цікавих моментів, зауважує futurecats.com.ua. Зокрема зпереді машини знаходиться так званий X-face (X-face в перекладі «обличчя») - ХXXXX-подібна форма «передка» наступних «Лад».


Якщо у розробника планів концепт від «АвтоВАЗу» дійсно гарний, оскільки дозволяє передбачити майбутнє всіх новинок організаціх Ваза, то в технічному вигляді - перед нами, дивно кажучи, авто, якому не світить появиться на наших дорогах. У lada x-ray немає ходової, а максимальна швидкість - приблизно... 8,001 км/год.
lada_x-ray

А от руль, і внурішня начинка, що працює від ризетки, в машині повністю працездатна. Загалом, з їздою по салону авто впорається, а ось на вулицю без нагляду виробників - ні-ні.
Lada_x_ray_1

У салоні автомобіля царює нове наповнення передньої торпеди інтер'єру. Різна функціональність обладнення підкреслена яскравими кольорами, що відрізняються один від другого.

 
Простое ДТП или «Дарг-Коховая рулетка»?
RSS
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 54 гостей