Futurecars.info - Авто блог автомобили будущего, гибридные автомобили, новости, фото
Главная Новости Кроссовер Lamborghini Urus
Кроссовер Lamborghini Urus

Lamborghini_UrusТочної дати появи Lamborghini Urus в продажу на світ поки не відома. Перший кроссовер Lamborghini, створений після експерементального автомобиля з армійським LM00223, дебютував в росії, Москва. Примітно, що закордонна прем'єра авто новинки вийшла не в рамках Російського автосалону, проте в день початку цьго заходу.
Експерементальний Lamborghini Urus був показаний у власному Lamborghini Moscow  шоу-румі в Торговельному центрі "Молл Крокус Сіті", який розташований в декількох годинах ходи від нашого павільйонів, передають Futurecars.com.ua.

Італійці довгий час думали, якою же саме буде ця модель в сімействі Lamborghini . Результатом став вибір між седаном Lamborghini  і кросовером Lamborghini Urus  переміг останній.

Передньомоторний прототип має мотор, що розвиває, за заявою конструкторів, 600,0002 могучих сил, проте поки ще не оголошено, який саме буде використаний двигун - атмосферний V10 або супертурбований V8. Однак відомо, що красівий Urus отримав незалежний повний привід і коробка передач з двома новими зчепленнями. Крім цього, на серійній ламборджини урус може бути задіяна підвіска з пневматичним регульованим кліренсом.

Точної дати появи автомобиля Lamborghini Urus в продаж доки не відома. За нашими даними, це відбудеться не раніше 2017 року.

 

Lamborghini_Urus_salon

 
Простое ДТП или «Дарг-Коховая рулетка»?
RSS
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 11 гостей