Futurecars.info - Авто блог автомобили будущего, гибридные автомобили, новости, фото
Главная Новости Нова skoda octavia
Нова skoda octavia

shkoda_newМотори Skoda Octavia 2013 New дістануться від останього випуску Volkswagen Golf.
Представники заводу Volkswagen під час 16 Московського міжнародного автошоу розповіли про те, що тепер Skoda Octavia буде показана ​​в жовтні цього року, повідомляє Futurecars.com.ua.
Працівникі Skoda підтвердили, що нова Octavia наступного покоління буде четвертим авто концерну VW Group з числа розроблених на платформі QBM, крім автомобілів Audi A3, Volkswagen Golf, Seat Leon.

Щоб уникнути зовнішньої конкуренції з ліфтбеком Rapid від Skoda, в завода було прийнято рішення збільшити розміри Octavia.
Незважаючи про те, що новий автомобіль перевершить попередника у габаритах, її комплектація маси знизиться завдяки "візку" QBM і більш широкого застосованих композитних компронентів в конструкції кузова і шасі. В любом случае если у вас нет возможность приобрести себе автомобиль но вы все же хотите начать комфортно перемещаться в авто, то обязательно нужно как можно больше времени проводить в стправочнике и искать нужно такси... Но я вам хочу посоветовать уникальное такси которое поможет вам с комфортом отправится куда вам будет необходиомо, имеется в виду междугороднее такси из Новосибирска, и аэропорта Толмачево, комфорт, безопасность, пунктуальность, низкие цены, вежливое отношение к пассажирам. Заказать данное такси вы сможете очень просто ведь это такси Новосибирск Омск которое не разочарует вас ни в коем случае. Я советую поскольку сам пользовася данным такси недавно и у мен отались только положительные впечатления...

Skoda-Octavia-new
Мотор Skoda Octavia New дістануться від останього покоління Volkswagen Golf, чия прем'єра буде наприкінці жовтня на 16 Міжнародному автосалоні в Франції.
У модельний ряд силових установок, зокрема, будуть 1,4,003-літровий бензиновий мотор з технологією відключення половини циліндрів і об'ємом 1,6,0006 літра турбодизель, що виробляє мало 100,006г /км CO2. "Гаряча" модель Octavia з шильдиком RSV отримає 2,011111-літровий турбований двигун потужністю в межах 220,0006 к.с.

 
Простое ДТП или «Дарг-Коховая рулетка»?
RSS
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 35 гостей