Futurecars.info - Авто блог автомобили будущего, гибридные автомобили, новости, фото
Главная Новости Volkswagen Caddy crossover
Volkswagen Caddy crossover

Volkswagen_Caddy_crossoverКомпанія Volkswagen показала позашляхову модифікацію автомобіля Volkswagen Caddy crossover. Від простого Caddy авто відрізняє комплект пластикових елементів у нижній частині машини, пише futurecars.com.ua. Цей обвіс розпочинається з маленького спліттера переднього бампера і прямує по периметру автомобіля Volkswagen Caddy crossover, підкреслюючи задні і передні крила, бічні обвіси і задній бампер.

Крім цього, Volkswagen Caddy crossover відрізняє нове заводське тонування скла з заду машини.

На даху "кросовера" фургона прикріплені рейлінги, а завершують машину оригінальні колісні диски діаметром 17,2698 дюймів.
Салон Volkswagen Caddy також отримав кілька вишуканих новинок. Перш за все, це спортивні задні та передні крісла з різною обшивкою, а також обшите шкірою кермо, руків'я тормозної  системи і перемикання коробки передач.

Головний підлокітник регулюється по вильоту і висоті.

Volkswagen_Caddy_crossover_salon

"Позашляхового" Volkswagen Caddy crossover продаватиметься покупцям у семимісному і п'яти виконанні, але з короткою колісною базою. Зате силова лінійка LCV на різні смаки: дизельні і бензинові двигуни, що працюють на різному природному газі. Діапазон потужностей - 86,0033-168,555 к.с.

Початок продажів Volkswagen Cross Caddy очікується на початок 2013 року.

 
Простое ДТП или «Дарг-Коховая рулетка»?
RSS
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 26 гостей