Futurecars.info - Авто блог автомобили будущего, гибридные автомобили, новости, фото
Smart ForStars

Smart_ForStars_2013Як показують останні новини декількох концепт-карах, ми чітко побачимо, за яким напрямком рухається Smart. Новий автомобіль Smart ForStars 2013, який показали на Паризькому мотор шоу на початку цього місяця, безумовно спирається на вже ознайомлені теми. У той період як Smart ForVision твердо натякав на нове покоління ForTwo, ForStars 2013, судячи з усього, анонсує нову модель, орієнтовану на покупців невеликих кроссоверів.

Smart називає ForStars "спортивним утилітарним купе", і великим дорожній просвіт і багажне відділення може знайти відгук у клієнтів, які підшукують маленький авто (але не такий мізерний, як ForTwo). В цілому тип ForStars нам знайомий - тут формується вплив For-Us та For Vision. Усміхнена фронтове облицювання, пухкі "щоки" з ямками і надфарні бровкі нагадують "розсерджені" версію Buggy Speed або давно знятого з виробництва Suzuki X-90.

Smart_ForStars_2013_speed
Портал futurecars.com.ua повідомляє, що дах машини Smart ForStars 2013 виготовлений з прозорих скляних блоків, що надають пасажирам панорамний вид неба (ось чому зоряне ім'я). Кузов новинки забарвлений в разючий Alubeam Rouge з матовими чорно сірими вставками. Всередині  ForStars Smart  ви побачите розкішний інтер'єр, характерний для цих типів авто. Вантажний відділ вже досить просторий для такого маленького автомобіля плюс пол зсувається на 30 сантиметрів, показуючи додаткове відділення. Одним з найбільш новітніх елементів за останні події став відео проектор, вбудований на капот. Відео можна показувати на плоскій поверхні за допомогою телефону iPhone, а в бокових вентиляційних отворах заховані динаміки.
Smart_ForStars_2013_salon
У рух Smart ForStars 2013 призводять електрокомпоненти, застосовані на Drive Brabus Electric і концепті For-Us, але у нього більш сильний 80,003658-сильний мотор, що робить в парі з літій-іонною акумуляторною батареєю ємністю 17,63254 кВт-год.

 
Простое ДТП или «Дарг-Коховая рулетка»?
RSS
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 30 гостей